Paslanmaz Dirsek

Paslanmaz Çelik Dirsek fiyatları Ürünleri çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum küpeşte ve korkuluk uygulamaları için gerekli olan boru ve dirsek üretmektedir.

Pre - Bent Paslanmaz Dirsek

Biz ekonomi ( dikişli ) dirsek oluşanlar stok öncesi bükülmüş boru ve boru dirsekleri en büyük yardımcı parça olan dikiş yok mandrel bükük dirsek sunuyoruz . Biz OD " 3-1/2 OD " 1 boyutlarda değişir ve stoklarımızda devamlı olarak paslanmaz dirsek var ve çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum olarak ikiye ayrılır .Paslanmaz 1-1/4 " boru, 1-1/2 " boru , ve 1-1/2 " OD boru dirsek ön - cilalı malzeme ile bükülmüş ve bazı touch-up gerektirebilir . Diğer tüm dirsekler bir değirmen ile sağlanır bitirmek diğer tüm malzemeler için , boyutları , yarıçapları için teklif isteyiniz.

Paslanmaz Dirsek Bizim İşimiz

Ekonomik Formlu 90 Derece Dikişli Paslanmaz Dirsek

Bu ekonomik fiyatlı dirsekler en iyi satıcıları bazıları! Bunlar çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum dışında oluşur.

1/8 "Radius Dirsek

Radius Paslanmaz Çelik Dirsekler


AnasayfaPaslanmaz ÜrünlerimizHakkımızdaİletişim
Paslanmaz ÜrünlerimizPaslanmaz Sac RuloPaslanmaz BoruPaslanmaz ÇelikPaslanmaz Özel İmalatPaslanmaz FlanşPaslanmaz Bayrak DireğiPaslanmaz Çelik HalatPaslanmaz Mil ve ÇubukPaslanmaz KamlokPaslanmaz FittingsPaslanmaz Çelik ZincirPaslanmaz NipelPaslanmaz ManşonPaslanmaz KarePaslanmaz AltıköşePaslanmaz LamaPaslanmaz KöşebentPaslanmaz DirsekRenkli PaslanmazPaslanmaz Çelik Jiletli TelStainlessNickel PricesPaslanmaz ProfilPaslanmaz Dolu MalzemelerPaslanmaz SacPaslanmaz Sac Yuzey Kalınlıkları

 Mail Yolu İle

Fiyat İsteyiniz

 FAX

 (212) 510 01 94

      E-Mail info@metalmalzeme.com

304 - 306 - 316 - 316l - 316t - 403 - 420 - 430 - 440    Kalite Paslanmaz fiyatları ve Malzeme

Demirciler Sitesi 6. Yol Galaxy 1 İş Merkezi NO:83 Zeytinburnu - İstanbul

info@metalmalzeme.com

FAX : 0212 510 01 94

paslanmaz

paslanmaz sac

paslanmaz çelik