Paslanmaz Dolu Malzemeler

Paslanmaz dolu malzemeler ve paslanmaz dolu mil  304 - 316l 2mm/3mm/4mm seçenekleri ile hazır stoklarımızda mevcuttur. Mevcut stoklarımızdan uygun paslanmaz profil fiyatları almak için 7/24 fiyat talebinde bulunabilirsiniz.


Bazı uygulamalar, kritik işlevleri için dikişsiz paslanmaz dolu malzemeler dolu malzemeler talep ediyoruz. Genellikle, dikişsiz dolu malzemeler, yüksek basınç ve korozif ortamlara maruz norm, ya da tüpün duvarı çok kalın ise haddelenmiş ve kaynaklı olması petrokimya, gaz veya nükleer uygulamalar için gereklidir. Dikişsiz dolu malzemeler art arda daha küçük kalıplar kullanılarak bir dizi, sahte bir içi boş çubuk çekilerek imal edilmiştir. Resim kaynak tüp şeklinde tane yapısının mikroskopik değişiklikleri kaçınarak işlemi sırasında gerçekleşmez. Vita'nın eşsiz takım ve kurulum yetenekleri bize bir kaç hafta değil, birkaç ay bir konuda paslanmaz küçük çaplı dikişsiz dolu malzemeler küçük çalışır üretmek için izin verir. Gerekirse biz de büyük miktarda dikişsiz dolu malzemeler rekabetçi fiyatlandırma sunuyor. Rulo, boylar veya tamamen bitmiş fabrikasyon parçalar bütün dikişsiz dolu malzemeler için Vita'nın yetenekleri içindedir. Vita'nın dikişsiz dolu malzemeler çoğunluğu özel ticari dolu malzemeler sayfasında bulunabilir standart ticari kalite boyutları dışında, yapılır. Ayrıca, standart ve standart olmayan kaynaklı ve çekme boyutlarda ayak Vita stokları milyonlarca, bu yöntem uygulama için kabul edilebilir olup olmadığını.


ALAŞIMLARI

Paslanmaz 300 serisi, istek üzerine diğer bazı alaşımlar.

ÖLÇÜLERİ

Ile 3 .020 OD ", duvar kalınlıkları 0,002" ve yukarı. Büyük boyutları istek üzerine.

UZUNLUKLARI

Standart uzunluk 25 cm uzunluğunda, 5 'ya da 10' a kadar olan. Sürekli bobinler de mevcuttur.

İMALATI

Biz özel boyutları, öfkeleri, toleranslar, alaşımlar ve süreçleri teklif! Bizim Fabrikasyon Parça sayfasına bakınız.

dikişsiz dolu malzemelerlar için dikişsiz dövme tubetube fiş çekme işlemi


Ekran üzerinde iki resim dikişsiz dolu malzemeler üretiminde ilk iki ana işlem. İlk olarak, kırmızı sıcak dövme paslanmaz dolu malzemeler içi boş bir çubuk, bir Pilger ile oluşturulmuştur. Çubuk soğuduktan sonra, dolu malzemeler, bir kalıp boyunca soğuk çekme olması, ve ayrıca, boyutlandırma için, bir mandrel üzerine ya da fiş gerekirse.Tüp onun belirtilen nihai boyutlarında kadar bu soğuk çekme işlemi devam eder.

paslanmaz profil paslanmaz profil paslanmaz profil
Anasayfa Paslanmaz Ürünlerimiz Hakkımızda İletişim
Paslanmaz Ürünlerimiz Paslanmaz Sac Rulo Paslanmaz Boru Paslanmaz Çelik Paslanmaz Özel İmalat Paslanmaz Flanş Paslanmaz Bayrak Direği Paslanmaz Çelik Halat Paslanmaz Mil ve Çubuk Paslanmaz Kamlok Paslanmaz Fittings Paslanmaz Çelik Zincir Paslanmaz Nipel Paslanmaz Manşon Paslanmaz Kare Paslanmaz Altıköşe Paslanmaz Lama Paslanmaz Köşebent Paslanmaz Dirsek Renkli Paslanmaz Paslanmaz Çelik Jiletli Tel Stainless Nickel Prices Paslanmaz Profil Paslanmaz Dolu Malzemeler Paslanmaz Sac Paslanmaz Sac Yuzey Kalınlıkları

 Mail Yolu İle

Fiyat İsteyiniz

 FAX

 (212) 510 01 94

      E-Mail info@metalmalzeme.com

304 - 306 - 316 - 316l - 316t - 403 - 420 - 430 - 440    Kalite Paslanmaz fiyatları ve Malzeme

Demirciler Sitesi 6. Yol Galaxy 1 İş Merkezi NO:83 Zeytinburnu - İstanbul

info@metalmalzeme.com

FAX : 0212 510 01 94

paslanmaz

paslanmaz sac

paslanmaz çelik