Desenli

Kum -150-180 No. 4 Saten fırça kaplama genelliklethe tuvalet aksesuarları sektöründe kullanılan ince yönlü cilası, sonlanması. Çoğu 3.5 "floppy disket kapak plakaları bu görünüme sahip.

Kumlu

Satine bitirmek -80-140 kum iyi tanımlanmış yön cila sonlanması. Baz malzeme başlayarak bir No. 4 bitiş levha; Bu levhalar bir "sürekli uzun taneli" kılcal görünüm sağlamak için parlatılır.

Ayna

Buthe piyasadakithe en yansıtıcı ayna bitirmek olduğunu.theParlatma, ya da tüm "kum"the ön parlatma işlemlerinden kaynaklanan satırlar kaldırılır.TheBir görünüm bir cam ayna olmasıdır.

Paslanmaz Çelik Uygulamaları

Kimyasal Mekanik Cilalı Super 8. ayna bitmiş levhalar, herhangi bir imalat kusurlarına karşı garantilidir. Bu ürün ayna cilalı paslanmaz çeliktenthe nihai temsil eder.

Renkli Paslanmaz


Renk patlama paslanmaz çelik levhalar elektrokimyasal bir proses ile renklendirilmiş gerçek paslanmaz malzemedir. Bu, duvar kaplamaları, bölme, kolon kapakları, ve diğer özel fabrikasyon duvar tasarımı gibi çeşitli uygulamalar için kullanılır. Benzersiz ve herhangi bir dekoratif kullanım için ideal, renkli kabartmalı metal çalışma güzellik yıllar vererek, leke çatlak ya da kırmak olmaz. Bir meşale iyi kullanarak çalışır, benthe interwebs buldukthe yollardan dışarı, ben paslanmaz çelik boyama deneyimi ısı iyi bir miktar gevşek halkaları ve chainmaille parçaları hem aldık ve diyebilirim. Ben Bütan ve Propan kullanılan, ya iyi çalışıyor ettik.


theGerçek boyama için, / bir cihaz tutmak için,the yüzük gerekir, bazı güvenlik gözlükleri, yangın söndürücü (sadece durumda, birlikte çalıştığınız *, yanmaz / yangına dayanıklı yüzey (benim sürmek kullanın) onları askıya neden biraz sonra yanıcı gazlar), bir kova su isteğe bağlıdır, ben açıklayacağım.

Anasayfa Paslanmaz Ürünlerimiz Hakkımızda İletişim
Paslanmaz Ürünlerimiz Paslanmaz Sac Rulo Paslanmaz Boru Paslanmaz Çelik Paslanmaz Özel İmalat Paslanmaz Flanş Paslanmaz Bayrak Direği Paslanmaz Çelik Halat Paslanmaz Mil ve Çubuk Paslanmaz Kamlok Paslanmaz Fittings Paslanmaz Çelik Zincir Paslanmaz Nipel Paslanmaz Manşon Paslanmaz Kare Paslanmaz Altıköşe Paslanmaz Lama Paslanmaz Köşebent Paslanmaz Dirsek Renkli Paslanmaz Paslanmaz Çelik Jiletli Tel Stainless Nickel Prices Paslanmaz Profil Paslanmaz Dolu Malzemeler Paslanmaz Sac Paslanmaz Sac Yuzey Kalınlıkları

 Mail Yolu İle

Fiyat İsteyiniz

 FAX

 (212) 510 01 94

      E-Mail info@metalmalzeme.com

304 - 306 - 316 - 316l - 316t - 403 - 420 - 430 - 440    Kalite Paslanmaz fiyatları ve Malzeme

Demirciler Sitesi 6. Yol Galaxy 1 İş Merkezi NO:83 Zeytinburnu - İstanbul

info@metalmalzeme.com

FAX : 0212 510 01 94

paslanmaz

paslanmaz sac

paslanmaz çelik