Paslanmaz çelik boru ve bağlantı arasındaki sıfır korozyon için tasarlanmıştır Conta iç içinde basınç duyarlı conta contalar sıvı maddeler. aslanmaz Çelik Paslanmaz Fittings , Dirsekler, Tees, Tees, laterallerin Gerçek Wyes, Cross, Adaptör Nipeller, konsantrik redüksiyon, Eksantrik Redüktörler ve Kapakları azaltılması içindir. paslanmaz fittings malzemelerin her çeşidini firmamızda bulabilirsiniz. Paslanmaz fittings elemanları küçük çaptan büyük çaplı tam katılmadan sistemlerine kadar, sanayi, paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları, bağlantı elemanları, vanalar ve aksesuarları en büyük çizgi sunuyor. “14 mevcut AGS yivli teknolojisi / 15-50mm boru,” – 2 – 24 “/ 20-300mm boyutları ve Victaulic Bolted Split-Sleeve Ürünleri (VBSP Vic-Press ®, ½ için mevcut Victaulic devrimci alev-özgür basın sisteminden 96 “/ 2400mm boru up katılmak) ki, Victaulic ortamlarda çeşitli ve çeşitli ortamlar için paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları çözümler sunmaktadır. Paslanmaz çelik parçaları ve kaplinler iyi olmayan-korozif ortamlarda paslanmaz çelik boru katılmadan, yüksek korozif ortamlar için uygun iken, boyalı veya galvanizli Victaulic sfero kavrama ile elde edilebilir. Aşağıdaki ¾ -12 “/ 20-300mm paslanmaz çelik sistemlerde kullanılmak için bağlantı, bağlantı parçaları ve vanalar tam sunan görmek. Manşon, Yarım Manşon ,Ferrule Set (Klemp), Tek Taraflı Nipel, Hex Nipel, Çift Taraflı Nipel, Hortum Uçlu Nipel, Dişli Rekor, Kaynaklı Rekor, Dişli Kuyruklu Rekor, Ay Anahtarlı, Dişli Dirsek, Dişli Tee, Dişli Kruva, Dış Dişli Kep, İç Dişli Kep, Bushing Redüksiyon, Redüksiyon Nipel, kaynaklı Patent Dirsek, Patent Tee, Paslanmaz Patent Redüksiyon, Patent Kep, Patent Yaka, Paslanmaz Stubend gibi çeşitli alanlara yayılabilen bir malzeme türüdür.

paslanmaz fittings fiyat

Paslanmaz Çelik Fittings

Paslanmaz fittings fiyatları Stil 77S Esnek Kaplin 8-18 “/ 200 mevcut yivli uçlu paslanmaz fittings çelik boru sistemleri için sağlam mekanik eklem sağlar – 450mm – Yayın 475 Hafif Esnek Kaplin 1’de kullanılabilir yivli uçlu paslanmaz çelik boru sistemleri, dayanıklı mekanik eklem sağlar 17.03 Style –4/20-150mm – Yayın 17.20 – “/ 25-100mm – 6 – Yayın 17.14 Stil 77DX Esnek Kaplin dubleks / süper dubleks paslanmaz çelik boru sistemleri, ¾ mevcut yivli rulo oluklu paslanmaz çelik veya kesim için sağlam mekanik eklem sağlar

Paslanmaz Çelik Dirsek

Dirsekler, Tees, Tees, laterallerin Gerçek Wyes, Cross, Adaptör Nipeller, konsantrik redüksiyon, Eksantrik Redüktörler ve Kapakları azaltılması Türleri

  • Mevcut paslanmaz çelik 304L/316L.
  • 12 “/ – 20 – 300mm 3/4 arasında değişen büyüklüklerde.
  • Program 10S ve 40S için. Zamanlama 5S opsiyonel olarak üretilir.

Diğer Paslanmaz Ürünler

Paslanmaz Sandviç Panel

Aliquam ultrices venenatis mauris. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et.

Paslanmaz Flanş Ölçüleri

Bir flanş, aynı zamanda, boruya sabitlenmiş zaman, bir plaka veya halka (örneğin, bir dolap flanş) bir borunun ucunda bir kenar oluşturacak şekilde olabilir. Kör bir flanş muhafazası veya bir boru ucunun kapatılması için bir plakadır. Bir flanş eklemi, bağlantı parçaları, parçaların birbirine tespit edilir hangi flanşları vardır boru, bir bağlantıdır.

paslanmaz kör flanş fiyat

Paslanmaz Flanş Fiyatları 304 306 316 316l 316t

Paslanmaz flanş fiyatları değişkenlik gösteriyor (döviz kuru üzerinden), boruya sabitlenmiş paslanmaz sac ve delikleri proje bazında açılmış bir plaka veya halka (örneğin, bir kör flanş) bir borunun ucunda bir kenar oluşturacak şekilde olabilir. Kör bir flanş muhafazası veya bir boru ucunun kapatılması için bir plakadır. Bir paslanmazz flanş eklemi, bağlantı parçaları, parçaların birbirine tespit edilir hangi flanşları vardır boru, bir bağlantıdır.