Paslanmaz flanş, kuvvet için harici veya dahili oluk veya kenar malzemedir, (dudak) ‘dir, hem bir I-kiriş ya da T-profil gibi bir demir kirişin flanş gibidir; ya da vb borunun ucunda flanş, buhar silindir, gibi, veya bir kameranın lens ağzı üzerinde başka bir nesneye eki için; ya da bir demiryolu araba ya da tramvay tekerleği için bir flanş lazımdır. Böylece flanşlı tekerlekler raydan çalışmasını tekerlekleri tutmak için bir tarafında bir flanş ile tekerlekleri vardır. Burada kullanılan “flanş” de flanşları oluşturulması için kullanılan aletin bir tür için kullanılır. Flanşlı borular kolay montaj ve demonte edilebilir. Flanşları imal etmek için kullanılan maddelerin bazıları, demir, karbon çeliği, 12 Mo-çelik, Al çelik ve 13 PB-1 / 2mo dökme gibidir.

paslanmaz flanş fiyatları

Paslanmaz Flanş Fiyatları

Bir flanş, aynı zamanda, boruya sabitlenmiş zaman, bir plaka veya halka (örneğin, bir dolap flanş) bir borunun ucunda bir kenar oluşturacak şekilde olabilir. Kör bir flanş muhafazası veya bir boru ucunun kapatılması için bir plakadır. Bir flanş eklemi, bağlantı parçaları, parçaların birbirine tespit edilir hangi flanşları vardır boru, bir bağlantıdır. Kelime flanş genellikle kendileri ‘flanş’ olarak bilinen bir uydurma, birçok flanşlı sıhhi tesisat armatürleri gerçek kaldırdı jant veya dudak deinmekteydi: Tesisat kullanılan ortak flanşlar Surrey flanş veya Danzey flanş, York flanş, Sussex flanş ve Essex flanş vardır. Surrey ve York flanşlar su tankı müdahale olmadan alınacak izin sıcak su tankının üstüne uyacak. Bunlar genellikle rain su akıĢını sağlamak için kullanılır. Bir Essex flanş tankının yan delinecek olan bir delik gerektirir. Bir York flanş ama duş çıkış flanşın üst ve yan tarafında havalandırma olduğu gibi aynı olan bir Warix flanş vardır.Surrey flanş bir kadın tankına bağlanır oysa onlar, bir erkek tankın üzerine oturacak şekilde York ve Warix flanş kadın adaptörleri var. PASLANMAZ BORU FLANŞLARI Dünya çapında bulunan birçok farklı flanş standartları vardır. Kolay özelliğe ve inter-değişkenliğini sağlamak için, bu standardize edilmiş boyutlara da sahip olacak şekilde dizayn edilir. Ortak dünya standartları ASA / ANSI / ASME (ABD), PN / DIN (Avrupa), BS10 dahil (İngiliz / Avustralya), ve JIS / KS (Korece / Japonca). Çoğu durumda bu (örneğin ANSI / ASME flanş JIS flanş karşı dostum olmaz) değiştirilebilir değil. Ayrıca, her standart flanşlar birçok flanşlar farklı basınç derecelendirmeleri alma yeteneğine sahip olmasını sağlayan, “basınç sınıflarında” ayrılır. Yine bu (örneğin ANSI / ASME 150 ANSI / ASME 300 çiftleşmek değil) genelde değiştirilebilir değil. Bu basınç sınıfları da farklı malzemeler için farklı basınç ve sıcaklık derecelerine sahip. Boru için benzersiz basınç sınıfları da bir proses tesisinin veya güç santralinin için geliştirilmiş olabilir; Bu şirket, mühendislik tedarik ve inşaat (EPC) müteahhit veya işlem tesis sahibine özgü olabilir. Düz Yüz flanş ANSI / ASME basınç sınıfları 125 # ve 250 # vardır. Halka-Joint, Tongue & Groove ve Yükseltilmiş-Yüz flanşlar 150 vardır # 300 #, (400 # – alışılmadık) için sınıflar., 600 #, 900 #, 1500 #, 2500 # Flanş yüzleri de standartlaştırılmış boyutları yapılan ve diğer belirsiz stilleri mümkün olmakla birlikte, genellikle “düz yüz”, “yükseltilmiş yüz”, “dil ve oluk”, ya da “halka ortak” stilleri vardır edilir. Flanş tasarımları da “kör”, “dişli”, “slip-on”, “birleştirmeye”, “soket kaynak”, “kaynak boyun” olarak mevcuttur,

DIN Normlu Flanşlar EN 1092

  • DIN 2501 PN6 Conta Basma Yüzeyli FlanşDIN 2501 PN10 Conta Basma Yüzeyli Flanş
  • Stok ÜrünüDIN 2501 PN16 Conta Basma Yüzeyli Flanş Stok ÜrünüDIN 2501 PN25 Conta Basma Yüzeyli FlanşDIN 2501 PN40 Conta Basma Yüzeyli FlanşDIN 2501 PN64 Conta Basma Yüzeyli Flanş
  • DIN 2501 PN100 Conta Basma Yüzeyli FlanşDIN 2527 PN16 Conta
  • Basma Yüzeyli Kör Flanş Stok ÜrünüDIN 2573 PN6 Düz FlanşDIN 2576 PN10
  • Düz FlanşDIN 2641 PN6 Yaka FlanşDIN 2642 PN10 Yaka FlanşDIN 2642 PN10 Yaka

Diğer Paslanmaz Ürünler

Paslanmaz Sandviç Panel

Aliquam ultrices venenatis mauris. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et.

Paslanmaz Flanş Ölçüleri

Bir flanş, aynı zamanda, boruya sabitlenmiş zaman, bir plaka veya halka (örneğin, bir dolap flanş) bir borunun ucunda bir kenar oluşturacak şekilde olabilir. Kör bir flanş muhafazası veya bir boru ucunun kapatılması için bir plakadır. Bir flanş eklemi, bağlantı parçaları, parçaların birbirine tespit edilir hangi flanşları vardır boru, bir bağlantıdır.

paslanmaz kör flanş fiyat

Paslanmaz Flanş Fiyatları 304 306 316 316l 316t

Paslanmaz flanş fiyatları değişkenlik gösteriyor (döviz kuru üzerinden), boruya sabitlenmiş paslanmaz sac ve delikleri proje bazında açılmış bir plaka veya halka (örneğin, bir kör flanş) bir borunun ucunda bir kenar oluşturacak şekilde olabilir. Kör bir flanş muhafazası veya bir boru ucunun kapatılması için bir plakadır. Bir paslanmazz flanş eklemi, bağlantı parçaları, parçaların birbirine tespit edilir hangi flanşları vardır boru, bir bağlantıdır.