Paslanmaz Bayrak Direği Fiyatları

Firmamız önde gelen üretici ve bayrak direkleri ile ilgili Türkiye genelinde satışları olan bir firmadır. Her türlü yapı için özel ve uygun fiyatları ile çözümler sunmaktayız. Paslanmaz bayrak direkleri uygun ve her konuma gereken zemin ve çatı dahil olmak üzere, geçici, kalıcı, zemin ve duvara monte edilen bayrak direkleri ve alüminyum cam takviyeli plastik ile desteklenebilir. Ayrıca tanıtım fuarları, otomobil galerileri, özel hastaneler gibi alanlar için özel üretim yapmaktayız. 316l 420 430

Paslanmaz Bayrak Direği Fiyat
Paslanmaz Bayrak Direği

Paslanmaz Bayrak lEAISI 304 – 304L

  • Kalite, konik cam elyafı bayrak direkleri seçilen reçineler ve pigmentler.

  • Bütün yükseklikler 4M arası 30M. Yüksek sertliği ile minimum bakım gerektirir.

  • Paslanmaz bayrak direği üsleri, kol, menteşeli veya geleneksel olabilir.

  • Bayrak direkleri kurulum kolaylığı sağlar.

  • Bayrak boyutu sağlanan uygun bayrak direğinin yüksekliği ayarlanabilir.

 

Paslanmz bayrak direği AISI 304 kalite paslanmaz çelik borulardan imal edilir.Rüzgar yönünde sonsuz dönerli mekanizmalı.İçerden ipli sistem.Parlak veya satine bitişli.Dekoratif flanş gizleme kapaklı.Yere yatırılabilir.15 metreye kadar istenilen ölçülerde bayrak direği imalatı yapılır.Uzun ömürlü olduğu için bayrak direği fiyatları ekonomiktir.bayrak direğiPaslanmaz Bayrak DirekleriTürkiye’nin her yerine bayrak direği gönderilir. AISI 304 kalite paslanmaz çelik borulardan imal edilir.Rüzgar yönünde sonsuz dönerli mekanizmalı.İçerden ipli sistem.Parlak veya satine bitişli.Dekoratif flanş gizleme kapaklı.Yere yatırılabilir.13 metreye kadar istenilen boyda imal edilir.Uzun ömürlü olduğu için flama direği fiyatı ekonomiktir.

 6 metreden 12 metreye kadar imal ettiğimiz tüm Bayrak Direkleri için statik hesaplar yapılmış olup, rüzgarın 130 km/saat hızla estiği kabul edilerek analizleri yapılmıştır. Firmamız standart üretim olarak 6 metre ve 12 metre GALVANİZLİ ÇELİK DAİRESEL KONİK bayrak direkleri de üretmekte olup, ebatları paslanmaz çelik  direkler ile aynıdır. 304 K. CRNİ Paslanmaz Malzemeden imal edilen BD5 MT – BD15 MT ebatlarında olan bayrak direkleri şık ve gösterişli görünümüyle okul,fabrika,site gibi  özel yerlerde kullanıma uygundur.