Paslanmaz Halat, Paslanmaz Krom Çelik Halat

Paslanmaz çelik halat kol sayısı x her koldaki tel sayısı şeklinde adlandırılır. 7×7 krom çelik halatlar 7 adet kol ve her kolda 7 adet tel şeklinde sarılmış halat tipidir. 7X7 paslanmaz çelik halatlar stok şekli 1000 mt ve 2000 mt makaralar halindedir , stoklarda 304 kalite ve 316 kalite olarak bulunmaktadır.

7 X 7 paslanmaz çelik halat

DIN 3055 / AISI 304-316

Çelik Halat 6×26 Warrington Seale Kendir Öz çelik halat 6×19 ve 6×37 grupları arasında bir esneklik özelliği gösterir. Çelik halat fiyati , çelik halat fiyat listesi , çelik halat fiyatları için bizden bilgi alınız. 0216 306 15 65

6×26 lif özlü çelik halatlar

En 12385 – 6x26WS = 6x[1+5+(5+5)+10]FC / KÖ  

Çelik Halat Kullanım Ve Bakım Bilgileri

1- Uygun Çalışma Sıcaklığı

1- a) Karbon Çeliği tellerden yapılmış çelik tel halatlar için:

Tel halatın çalışma sırasında ulaşabileceği azami sıcaklık dikkate alınmalıdır. Çalışma sıcaklığının düşük tahmin edilmesi tehlikeli durumlara yol açabilir. Lif özlü veya lif merkezli demetli halatlar en fazla 100 C’de kullanılabilir. Çelik özlü ve spiral halatlar (mesela spiral demetli ve kenetli halat) 200 C’ ye kadar kullanılabilir, ancak kısmi olarak miktarı yüksek sıcaklığa maruz kalma süresi ve tel çapına bağlı olarak yük taşıma sınırlarının yeniden değerlendirilmesi gerekir. 100 C ve 200 C arasındaki sıcaklıklarda çalışma için mukavemet kaybı %10 olarak kabul edilebilir.

200 C’nin üzeri için özel yağlama yağı gerekbilir ve mukavemet kaybını yukarıda belirtilenden daha fazla olacak şekilde dikkate almak gereklidir. Halat veya makine imalatçısı ile temasa geçilemelidir. Çalışma sıcaklığı –40 C’ye kadar çalışmada, çelik tel halatların mukavemeti olumsuz etkilenmeyecektir ve çalışma yük sınırlarında hiçbir azalma olmaması gerekir; ancak düşük sıcaklıkta halat yağının etkinliğe bağlı olarak halat performansı azalbilir. Çelik Halata bir sonlandırma takıldı ise madde 1-b ‘ ye bakınız.

Paslanmaz Çelik Halat Fiyatları

1-b) Halatın sonlandırma tipine göre sıcaklık değerleri: Halat için yukarda belirtilen sınırlara ilave olarak,halat imalatçısı tarafından aksi belirtimedikçe,aşağıda belirtilen çalışma sıcaklıklarını aşmamalıdır. Alüminyum başlıklı geri dönüş gözlü : 150 C – Çelik başlıklı,başlık sıkmalı gözlü : 200 C –Kurşun bazlı alaşımlı sokete geçmiş : 80 C – Çinko veye çinko bazlı alaşım soket : 120 C – Reçine ile doldurulmuş soketlerde,soket sistemi tasarımcısının talimatlarına göre yapılır. 

2- Halatın doğru açılması ve servise alınması:

2- a) Genel

Halatın yerine takılması için,çelik tel halat üreticisi tarafından yayınlanan detaylı plana uygun prosedür takip edilmelidir. 2- b) Halat kangal halinde tedarik edildiğinde: Halat kangalı yere yerleştirilmeli ve toz parçaları,kum,nem ve zararlı malzemelerle temas etmemesinden emin olacak şekilde düz olarak yuvarlanmalıdır. 2- c) Halat makaraya sarılı olarak tedarik edildiğinde: Yeterli mukavemeti olan bir mil makaranın deliğinden geçirilerek ve makara dönmesine müsade eden ve yerine akıtılırken fazla dönmesini engelleyen bir frenleme sitemi olan uygun bir sehpaya yerleştirilmeli.Halatın yerine takılması sırasında imal edildiği özellikleri korunmalıdır.

 paslanmaz çelik halat fiyatları,  paslanmaz çelik halat,  paslanmaz çelik halat ankara,  paslanmaz çelik halat korkuluk,  paslanmaz çelik halat fiyat,  paslanmaz çelik halat aksesuarları,  paslanmaz çelik halat izmir,  paslanmaz çelik halatlar,  1×19 paslanmaz çelik halat,

paslanmaz çelik halat
paslanmaz çelik halat

Çelik Halat 6 x 7 Lif Özlü

Çelik Halat 6 x 7 Lif Özlü

Çelik Halat Standart 6×19 Lif Öz-Çelik Öz

Çelik Halat 6×26 Lif Öz-Çelik Öz

Çelik Halat 6×36 Lif Özlü – Kendir

paslanmaz çelik halat , paslanmaz çelik halat , paslanmaz halat , krom çelik halat , krom çelik halat fiyatları , krom halat nedir , inox çelik halat , 316 kalite paslanmaz halat , 304 kalite paslanmaz çelik halat , krom halat çeşitleri ,

Paslanmaz Çelik Halat Fiyatları

Çelik Halat tesisat işlerinizi daha sağlam hale getirebilirsiniz Teknik Özellikler Kullanım Türü Halat Malzeme Çelik Derinlik 10 m Kalınlık 1 mm Ürün Açıklaması Paslanmaz çelik malzeme1, 2 ve 3 mm seçenekleri bulunur. Montaj Bilgileri Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir. Teslimat Bilgileri Kargonuz teslim edildiğinde kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız.
Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Değişim veya iade işleminiz için Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir. Garanti Bilgisi Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir. Bankalar Peşin Taksit Aylık Ödeme Toplam Açıklama Bu ürün hiçbir mağaza stoğunda bulunmamaktadır. Lütfen benzeri ürünleri inceleyiniz.
İade ve Değişim İşlemleriSatın aldığınız ürünlere ilişkin;Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.
2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.
3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA’sının arkasındaki kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.
4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.
5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.İade – Değişim Bildirimiİnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade / Değişim Talebi bağlantısına tıklayın.Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz GerekenlerTüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

Krom Çelik Halat Fiyatları

Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.
Shopping Cart