Paslanmaz Kamlok Fiyatları

Paslanmaz kamlok ve fiyatları firmamızda. D TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, D TİPİ PASLANMAZ KAMLOK , DC TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, DC TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, DP TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, DP TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, E TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, E TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, F TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, F TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, A TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, A TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, B TİPİ PASLANMAZ KAMLOK, B TİPİ PASLANMAZ KAMLOK C TİPİ PASLANMAZ KAMLOK

paslanmaz kamlok fiyat

 Alüminyum malzemeden olan ürünümüz ,her türlü sanayide ve sosyal tesiste hortum bağlantı elemanı olarak 1/2″ den 6″ e kadar bulunmaktadır.

  • Yüksek sıcaklıkta yüksek mukavemet kalmak;
  • Pirinç kamloklardan daha sert;
  • Mükemmel aşınma direnci;
  • Uzun ömür beklentisi; Geniş çalışma sıcaklığı.

Paslanmaz çelik kamlok kaplin, gıda veya sıhhi ortamlarda ve son derece korozif uygulamalarda geniş bir uygulamaya sahiptir. Ürünün taşınması için kirlenmeyi etkili bir şekilde önler. Paslanmaz çelik kamloklarımız SS 316 tarafından üretilmiştir, bu da uzun kullanım ömrüne sahip olsa bile parlak görünümünü koruyacaktır.

Paslanmaz çelik kamlok kaplin – yüksek mukavemet ve sıhhi

Paslanmaz çelik kamlok armatürler, 1/2 “ila 8” arasında değişen boyutlarda Tip A, B, C, D, E, F, DC ve DP’ye sahiptir. MIL-C-27487’ye (A-A-59326) göre üretilmektedir. Bu kuplör ve adaptörler, uluslararası standartlara sahip olmayan 1/2 “ve 8” dışında değiştirilebilir. Kollar (kam kolları) ve parmak halkaları 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Paslanmaz çelik kamlok kaplinler için standart contalar Buna-N’dir. Daha yüksek çalışma basıncı için EPDM, Viton, PTFE ve Neopren contalar da tedarik edilir. Her zaman malzemenin, teslim edilecek sıvılar veya tozlarla uyumlu olduğundan emin olun. Paslanmaz çelik kam kilitleri, tuzlu su, su atığı ve birçok kimyasal madde ile kullanım için idealdir ve ayrıca hidrolik yağ ve soğutma sıvılarıyla da kullanılabilir.

Duis faucibus eleifend sem

Paslanmaz çelik kamloklar (veya kam ve oluklu kaplinler), hortumunuzu ve boru tesisatınızı hızlı bir şekilde bağlamanızı ve çıkarmanızı sağlar. Bunlar hafiftir ve kuplör kollarını açarak ve adaptörü kuplöre yerleştirerek çalışır.

  • Kollar sıkı bir birleşimi tamamlamak için aşağı doğru katlanır.
  • Aşağıdaki paslanmaz çelik kamlok kavrama çeşitleri PAR Group’tan alınabilir, boyut ve parça numaraları için linkleri takip edebilirsiniz.
  • Lütfen dikkat: Camlock üreticileri, parçalarının değişeceğini veya alternatif bir tedarikçiyle uyumlu olacağını garanti etmeyecektir.

Sorunu önlemek için, eşleşen parçayı siparişinizle birlikte satın almak isteyebilirsiniz.